SHAKO Solenoid Valve PU220A-04
SHAKO PU220A-04 Solenoid Valve
SHAKO Solenoid Valve PU220A-04 110VAC
SHAKO Solenoid Valve PU220A-04 220VAC
SHAKO Solenoid Valve PU220A-04 24VDC
SHAKO Solenoid Valve PU220A-04 24V